Instagram

pin it

Follow Me on Pinterest

czwartek, 28 lutego 2013

Jagna czyta! 2

Wczoraj nastąpiło uhonorowanie, dziś książki, które zostały samodzielnie i głośno przeczytane:)
Ta książka jest już z nami ponad rok i jako ślicznie wydana, kolorowa i zabawna była wertowana tysiące razy ale to mama czytała. Kiedy została odkryta na nowo i weszła w zamierzoną przez Hervé Tulleta interakcję z małą czytelniczką radość z czytania i odkrywania stała się dużo większa. Wywiad z autorem dostępny na Design Mom


 polecam video zapowiedź tej książki Naciśnij mnie film Polskim wydawcą jest Babaryba
Naszym ostatnim odkryciem jest książka z serii "Czytam sobie" poziom 2 pt."Maja na tropie jaja" autorstwa Rafała Witka.  "Czytam sobie" to w zasadzie trzypoziomowy program wspierania nauki czytania dla dzieci w wieku 5-7 lat. |Wydawnictwo Egmont i patronat Biblioteki Narodowej. Ten program naprawdę działa :) "Maja na tropie jaja" oprócz zabawnej historii zawiera bardzo ładne ilustracje pani Emilii Dziubak, ćwiczenia sylabizowania, i duuuużą czcionkę co ma ogromne znaczenie dla absolutnych początkowiczów :)


Na koniec prezent od kuzynki Mai z Londynu ( która swoją drogą jest już także na tropie jaja:). Na książki  Charlie & Lola zawsze czekamy z radością ( szczególnie mama:). Jak zwykle przepiękne ilustracje i całość Lauren Child oraz bohaterowie książki jakby zupełnie tacy jak my :) 

  Wiem nudne :) ale uwielbiamy :)
2 komentarze:

  1. Maya tez czyta! dokladnie to samo:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz Jagna waszego Felka i Tolę czyta.A "Zróbmy sobie arcydziełko" dopiero w kwietniu wychodzi w Polsce :( więc na zająca nie dotrze.

    OdpowiedzUsuń