Instagram

pin it

Follow Me on Pinterest

środa, 27 lutego 2013

Jagna czyta !

Chorujemy i mamy więcej czasu niż zazwyczaj siedząc na tzw."opiece". Mamy czas, żeby połazić w szlafrokach, żeby zrobić racuchy z jabłkami, pobuszować w necie no i poczytać. 
Bardzo się cieszę, bo od pewnego czasu Jagna czyta samodzielnie i książki, które do tej pory czytałyśmy razem odzyskują drugie życie. To wielka radość móc patrzeć jaką przyjemność sprawia jej odkrywanie, że czytanie to przygoda i dobra zabawa. Ponieważ to wielka sprawa, musiała ona zostać jakoś szczególnie uhonorowana ale o tym później, bo najpierw o moim małym hoplu, którym są dekoracje na tamborkach. Urocze są zarówno te haftowane:
z blogu Wild Olive jak i te, do których wykorzystane zostały skrawki tkanin a na nich wyhaftowane ilustracje - cudo  http://www.tillyandthebuttons.com/2012/08/embroidering-pattern-illustrations.htmlPrzezabawny jest też wzór, który znalazłam na stronie http://kitschydigitals.com/BFF-Couple-Embroidery-Pattern.html  zobaczcie sami czy to nie jest bomba ? Można się zakochać? :D


Jest wiele świetnych miejsc w sieci poświęconych hafciarskim projektom. Jeszcze wspomnę tylko o dwóch i wracam do tematu przewodniego :D ( chociaż nikt nas przecież nie goni :) Uwielbiam jeszcze Misako Mimoko i DUDUA za całokształt.
Tak więc dzisiaj powstało coś na kształt takiej dekoracji inspirowanej haftem na tamborku, specjalnie dla Jagny, żeby nie było żadnej ale to żadnej wątpliwości, że Jagna czyta!!! :DO tym co czyta, będzie w następnym poście :)


1 komentarz: